">

Hakkımızda

Kalitenin Tek Adresi Dolce Vita Suite Hotel

Hakkımızda

Dolce Vita Suite olarak Mecidiyeköy/Şişli bölgesinde misafirlerimize sunduğumuz hizmet ve hayatınızı kolaylaştıran farklı yaşam alanları sunan Hotelimiz konaklama hizmetini siz değerli misafirlerimiz için en üst düzeyde gerçekleştirmektedir.

Mecidiyeköy/Şişli merkezinde olan Hotelimiz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan olarak mutluluk duyarız. İster aileniz, ister çalışma arkadaşlarınızla kısa ya da uzun vadeli konaklamalarınızda, size 5 yıldızlı otel konforunda konaklama hizmeti vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Avrupa yakasında hızla büyümekte olan Dolce Vita Suite günümüz koşullarında mevcut birçok tesis arasında ziyaretçi devamlılığı ile kendini ispatlamıştır.

Misafirlerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun fiyat, güven ve konfor ile ziyaretçi memnuniyeti hedefine ulaşmıştır. Misafirlerimizin gülen yüzü ve takdiri Dolce Vita Suite olarak en büyük motivasyonumuz dur.

Hizmetlerimiz

icon 7/24 Yemek Servisi
icon Konforlu Odalar
icon 7/24 Servis
icon Ücretsiz Wifi
icon 7/24 Erişim
icon Havuz ve Spa Alanı
icon Konforlu Yatak
icon Taksi Durağı
icon Ücretli Otopark
icon Asansör

Kaliteli Hizmet

Hotelimiz Ruhsat ve Güvenlikli olup misafirimizden sonra detaylı bir şekilde temizlik robotları ve deneyimle personelimizle detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Bütün kişisel kullanılan ürünler yenileriyle değiştirilmektedir.

Merkezi Konum

İstanbul’un merkezi Şişli’de olan Hotelimiz Metro, Metrobüs ve Cevahir Avm’ye 200 Metre Mesafedeyiz. İstanbul’un merkezinde yer olan Hotelimiz trafik sorunu yaşamadan istediğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz.

Vizyonumuz

Şişli/Mecidiyeköy bölgesinde hizmet vermekte olan Hotelimiz sürekli kendini geliştiren ve misafirlerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerini ve kalitesini arttırmayı hedefleyen misafirlerimizin huzur içinde konaklaması sonrasında bulunduğumuz lokasyonda tek adresleri olmak hedefimizdir.